Tether Stats (2.0.2) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: none
bn: একটিও নয়

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Url
bn: ইউআরএল

en: Day
bn: দিন

en: Browser
bn: ব্রাউজার

en: Hits
bn: হিট
