Tether Stats (2.0.2) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: User
ht: Itilizatè

en: Changed
ht: Chanje
