Tether Stats (2.0.2) - en to ja translation catalogue (31 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Enabled
ja: 有効

en: Overview
ja: 概観

en: none
ja: なし

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Statistics
ja: 統計

en: User
ja: ユーザー

en: Created
ja: 作成

en: Include
ja: 含む

en: Exclude
ja: 除外

en: Database
ja: データベース

en: Url
ja: URL

en: Id
ja: ID

en: Day
ja: 日

en: Referrer
ja: リファラ

en: Use inclusion or exclusion mode
ja: 組込モードまたは除外モードを使用

en: Rules
ja: ルール

en: Browser
ja: ブラウザー

en: Query
ja: クエリー

en: Hour
ja: 時

en: Entity
ja: エンティティ

en: Changed
ja: 変更済

en: Hits
ja: アクセス数

en: Element
ja: 要素

en: Bundle
ja: バンドル

en: Uid
ja: ユーザーID

en: %name must be a positive integer.
ja: %name は正の整数でなければなりません。

en: Route name
ja: ルート名
