Tether Stats (2.0.2) - en to ms translation catalogue (16 entries)

en: Type
ms: Jenis

en: Description
ms: Huraian

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Overview
ms: Gambaran keseluruhan

en: none
ms: tiada

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Statistics
ms: Statistik

en: User
ms: Pengguna

en: Created
ms: Diciptakan

en: Day
ms: Hari

en: Referrer
ms: Perujuk

en: Browser
ms: Pelayar

en: Hour
ms: Jam

en: Hits
ms: Kunjungan

en: %name must be a positive integer.
ms: %name mesti dalam bentuk integer positif.
