Tether Stats (2.0.2) - en to ne translation catalogue (16 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Overview
ne: समिक्षा

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: URL
ne: यूआरएल

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Database
ne: डेटाबेस

en: Day
ne: दिन

en: Hits
ne: हिट्स

en: Bundle
ne: पोका
