Tether Stats (2.0.2) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Overview
sv: Översikt

en: none
sv: ingen

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Statistics
sv: Statistik

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Include
sv: Inkludera

en: Exclude
sv: Uteslut

en: Database
sv: Databas

en: Url
sv: URL

en: Day
sv: Dag

en: Referrer
sv: Hänvisad från

en: Use inclusion or exclusion mode
sv: Använd läget inkludera eller exkludera

en: Rules
sv: Regler

en: Browser
sv: Webbläsare

en: Query
sv: Databasfråga

en: Hour
sv: Timma

en: Entity
sv: Objekt

en: Changed
sv: Ändrad

en: Hits
sv: Träffar

en: Advanced configuration
sv: Avancerade inställningar

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: %name must be a positive integer.
sv: %name måste vara ett positivt heltal.

en: Route name
sv: Namn på rutt
