Tether Stats (2.0.1) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: none
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: URL
ar: العنوان URL

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Exclude
ar: إقصاء

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Url
ar: المسار

en: Day
ar: باليوم

en: Referrer
ar: أحال إليه

en: Browser
ar: المتصفّح

en: Query
ar: استفسار

en: Hour
ar: الساعة

en: Entity
ar: الكيان

en: Changed
ar: تم التغير

en: Hits
ar: الطلبات

en: Element
ar: عنصر

en: Bundle
ar: الحزمة

en: %name must be a positive integer.
ar: يجب أن يكون %name عدداً صحيحاً موجباً.

en: Route name
ar: اسم المسار
