Tether Stats (2.0.1) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Include
kn: ಸೇರಿಸು

en: Database
kn: ದತ್ತಸಂಚಯ

en: Day
kn: ದಿನ

en: Rules
kn: ನಿಯಮಗಳು

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ

en: Hour
kn: ಗಂಟೆ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Element
kn: ಘಟಕ

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
