Tether Stats (2.0.1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enabled
mr: समर्थ

en: none
mr: काहीच नाही

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Day
mr: दिवस

en: Referrer
mr: शिफारसदार

en: Bundle
mr: बंडल
