Tether Stats (2.0.1) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Overview
pl: Przegląd

en: none
pl: brak

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Statistics
pl: Statystyki

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Include
pl: Uwzględnij

en: Exclude
pl: Wyklucz

en: Database
pl: Baza danych

en: Url
pl: URL

en: Day
pl: Dzień

en: Referrer
pl: Odsyłający

en: Use inclusion or exclusion mode
pl: Użyj trybu uwzględniania lub ignorowania

en: Rules
pl: Reguły

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Query
pl: Zapytanie

en: Hour
pl: Godzina

en: Entity
pl: Encja

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Hits
pl: Odsłon

en: Advanced configuration
pl: Zaawansowana konfiguracja

en: Last Activity
pl: Ostatnia aktywność

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: %name must be a positive integer.
pl: %name musi być liczbą dodatnią.

en: Route name
pl: Nazwa trasy
