Tether Stats (2.0.1) - en to pt translation catalogue (30 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Type
pt: Tipo

en: Description
pt: Descrição

en: Enabled
pt: Ativado

en: Overview
pt: Vista global

en: none
pt: nenhum

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: User
pt: Utilizador

en: Created
pt: Criado

en: Include
pt: Incluir

en: Exclude
pt: Excluir

en: Database
pt: Base de dados

en: Url
pt: URL

en: Day
pt: Dia

en: Referrer
pt: Referência

en: Use inclusion or exclusion mode
pt: Usar modo de inclusão ou exclusão

en: Rules
pt: Regras

en: Browser
pt: Navegador

en: Query
pt: Consulta

en: Hour
pt: Hora

en: Entity
pt: Entidade

en: Changed
pt: Alterado

en: Hits
pt: Exibições

en: Advanced configuration
pt: Configuração avançada

en: Element
pt: Elemento

en: Bundle
pt: Pacote

en: %name must be a positive integer.
pt: %name deve ser um número inteiro positivo.

en: Route name
pt: Nome da rota
