Tether Stats (2.0.0) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: none
ro: nimic

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Statistics
ro: Statistici

en: User
ro: Utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Database
ro: Bază de date

en: Url
ro: URL

en: Day
ro: Zi

en: Referrer
ro: Referință

en: Rules
ro: Reguli

en: Query
ro: Interogare

en: Hour
ro: Oră

en: Entity
ro: Entitate

en: Changed
ro: Schimbat

en: Hits
ro: Vizite

en: Bundle
ro: Pachet

en: %name must be a positive integer.
ro: %name trebuie să fie un număr întreg pozitiv.

en: Route name
ro: Nume rută
