Tether Stats (2.0.1) - en to vi translation catalogue (22 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Enabled
vi: Bật

en: Overview
vi: Tổng quan

en: none
vi: không có

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Statistics
vi: Thống kê

en: User
vi: Người dùng

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Database
vi: Cơ sở dữ liệu

en: Day
vi: Ngày

en: Referrer
vi: Nơi dẫn đến

en: Rules
vi: Quy tắc

en: Browser
vi: Trình duyệt

en: Query
vi: Truy vấn

en: Hour
vi: Giờ

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Hits
vi: Lượt truy cập

en: Element
vi: Phần tử

en: %name must be a positive integer.
vi: %name phải là số nguyên dương.
