Tether Stats (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (21 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: none
bo: མེད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Day
bo: ཉིན

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Hour
bo: ཆུ་ཚོད

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Hits
bo: རྡེབ་གྲངས

en: Examples
bo: དཔེར་བརྗོད།

en: %name must be a positive integer.
bo: %name་ནི་ངེས་པར་དུ་ཧྲིལ་གྲངས་ཕོ་ཞིག་ཡིན་དགོས།
