Tether Stats (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (27 entries)

en: Status
es: Estado

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Enabled
es: Activado

en: Overview
es: Vista general

en: none
es: ninguno

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Statistics
es: Estadísticas

en: Include
es: Incluir

en: Exclude
es: Excluir

en: Url
es: URL

en: Day
es: Día

en: Use inclusion or exclusion mode
es: Usar el modo de inclusión o exclusión

en: Rules
es: Reglas

en: Query
es: Consulta

en: Hour
es: Hora

en: Entity
es: Entidad

en: Hits
es: Visitas

en: Examples
es: Ejemplos

en: Advanced configuration
es: Configuración avanzada

en: Element
es: Elemento

en: Bundle
es: Paquete

en: Entity Type
es: Tipo de entidad

en: %name must be a positive integer.
es: %name debe ser un entero positivo.

en: Entity Id
es: ID de entidad

en: Route name
es: Nombre de la ruta
