Tether Stats (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Overview
et: Ülevaade

en: none
et: puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Statistics
et: Statistika

en: Include
et: Kaasa

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Id
et: ID

en: Day
et: Päev

en: Rules
et: Reeglid

en: Query
et: Päring

en: Hour
et: Tund

en: Entity
et: Olem

en: Hits
et: Tabamused

en: Examples
et: Näited

en: Bundle
et: kogum

en: Entity Type
et: Olemite tüübid

en: %name must be a positive integer.
et: %name peab olema positiivne täisarv.

en: Route name
et: Marsruudi nimi
