Tether Stats (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (22 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Overview
lt: Apžvalga

en: none
lt: joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Statistics
lt: Statistika

en: Include
lt: Įterpti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Day
lt: Diena

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Query
lt: Užklausa

en: Hour
lt: Valanda

en: Entity
lt: Esybė

en: Hits
lt: Skaityta

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: Element
lt: Elementas

en: Bundle
lt: Paketas

en: %name must be a positive integer.
lt: %name privalo būti teigiamas sveikas skaičius.

en: Route name
lt: Maršruto pavadinimas
