Tether Stats (8.x-1.01) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: none
eu: bat ere ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Statistics
eu: Estatistikak

en: Include
eu: Barne

en: Exclude
eu: Baztertu

en: Url
eu: URLa

en: Day
eu: Eguna

en: Rules
eu: Erregelak

en: Query
eu: Kontsulta

en: Hour
eu: Ordu

en: Entity
eu: Entitatea

en: Examples
eu: Adibideak

en: %name must be a positive integer.
eu: %name osoko positiboa izan behar da.
