Tether Stats (8.x-1.01) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: none
fil: wala

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan
