Tether Stats (8.x-1.01) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Overview
os: Афæлгæст

en: none
os: нæй

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
