Tether Stats (8.x-1.01) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: Overview
ru: Обзор

en: none
ru: нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Statistics
ru: Статистика

en: Include
ru: Включить

en: Exclude
ru: Исключить

en: Url
ru: Url-адрес

en: Day
ru: День

en: Use inclusion or exclusion mode
ru: Использовать режим включения или исключения

en: Rules
ru: Правила

en: Query
ru: Запрос

en: Hour
ru: Час

en: Entity
ru: Сущность

en: Hits
ru: Переходы

en: Examples
ru: Примеры

en: Advanced configuration
ru: Расширенные настройки

en: Element Name
ru: Наименование элемента

en: Element
ru: Элемент

en: Bundle
ru: Набор

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: %name must be a positive integer.
ru: %name должен быть положительным целым числом.

en: Route name
ru: Название маршрута
