Tether Stats (8.x-1.02) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Overview
da: Overblik

en: none
da: ingen

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Statistics
da: Statistik

en: Include
da: Inkludér

en: Exclude
da: Ekskludér

en: Url
da: URL

en: Day
da: Dag

en: Rules
da: Regler

en: Query
da: Forespørgsel

en: Hour
da: Time

en: Hits
da: Besøg

en: Examples
da: Eksempler

en: Advanced configuration
da: Avancerede indstillinger

en: %name must be a positive integer.
da: %name skal være et positivt heltal.

en: Route name
da: Rutenavn
