Tether Stats (8.x-1.02) - en to it translation catalogue (21 entries)

en: Status
it: Stato

en: Type
it: Tipo

en: Description
it: Descrizione

en: Enabled
it: Attivato

en: Overview
it: Panoramica

en: none
it: nessuno

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Statistics
it: Statistiche

en: Include
it: Includi

en: Exclude
it: Escludi

en: Day
it: Giorno

en: Use inclusion or exclusion mode
it: Usa la modalità di inclusione o esclusione

en: Rules
it: Regole

en: Hour
it: Ora

en: Entity
it: Entità

en: Hits
it: Accessi

en: Examples
it: Esempi

en: Element
it: Elemento

en: %name must be a positive integer.
it: %name deve essere un intero positivo.

en: Route name
it: Nome della rotta
