Tether Stats (8.x-1.02) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Overview
sk: Prehľad

en: none
sk: žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Include
sk: Vrátane

en: Exclude
sk: Vylúčiť

en: Database
sk: Databáza

en: Day
sk: Deň

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Query
sk: Dotaz

en: Hour
sk: Hodina

en: Entity
sk: Entita

en: Hits
sk: Zobrazenia

en: Examples
sk: Príklady

en: Advanced configuration
sk: Pokročilé nastavenia

en: Bundle
sk: Zväzok

en: %name must be a positive integer.
sk: %name musí byť kladné celé číslo.
