Tether Stats (8.x-1.03) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Overview
gl: Vista xeral

en: none
gl: ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Include
gl: Incluír

en: Exclude
gl: Excluír

en: Database
gl: Base de datos

en: Day
gl: Día

en: Use inclusion or exclusion mode
gl: Usar modo de inclusión ou de exclusión

en: Query
gl: Consulta

en: Hour
gl: Hora

en: Hits
gl: Visitas

en: Examples
gl: Exemplos

en: Advanced configuration
gl: Configuración avanzada

en: Element
gl: Elemento

en: Bundle
gl: Paquete

en: %name must be a positive integer.
gl: %name debe ser un enteiro positivo.
