Tether Stats (8.x-1.03) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: none
mn: хоосон

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Statistics
mn: Статистик

en: Url
mn: Хаяг

en: Day
mn: Өдөр

en: %name must be a positive integer.
mn: %name нь эерэг бүхэл тоо байх ёстой.
