Tether Stats (8.x-1.03) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Bundle
ur: بنڈل

en: %name must be a positive integer.
ur: %name ایک مثبت عدد ہونا لازمی ہے
