Tether Stats (8.x-1.04) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Overview
eo: Superrigardo

en: none
eo: neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Url
eo: URL

en: Day
eo: Tago

en: Rules
eo: Reguloj

en: Hour
eo: Horo

en: Hits
eo: Vizitoj

en: Bundle
eo: Fasko
