Tether Stats (8.x-1.04) - en to hi translation catalogue (21 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Type
hi: प्रकार

en: Description
hi: उल्लेख

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Overview
hi: समीक्षा

en: none
hi: कोई नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: URL
hi: यूआरएल

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Include
hi: शामिल

en: Exclude
hi: बाहऱ कऱना

en: Database
hi: डेटाबेस

en: Url
hi: URL

en: Day
hi: दिन

en: Rules
hi: नियम

en: Hour
hi: घंटा

en: Entity
hi: इकाई

en: Hits
hi: हिट्स

en: Bundle
hi: पोटली

en: Route name
hi: रूट नाम
