Tether Stats (8.x-1.02) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: none
hy: ոչ մի

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Day
hy: Օր

en: Hour
hy: Ժամ

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: %name must be a positive integer.
hy: %name  պետք է լինի դրական ամբողջ թիվ:
