Tether Stats (8.x-1.04) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: URL
ps: پته (URL)

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Day
ps: ورځ

en: Query
ps: پوښتنه

en: Hour
ps: ګړی

en: Bundle
ps: بنډل
