Text2Image (8.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: File
ast: Ficheru

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Preview
ast: Entever

en: Other
ast: Otru

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Text color
ast: Color del testu
