Text2Image (8.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: File
eo: Dosiero

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Other
eo: Alia

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Font size
eo: Grandeco de tiparo

en: Image style
eo: Bilda stilo
