Text2Image (8.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: File
eu: Fitxategi

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Other
eu: Bestea

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Font size
eu: Letra tamaina

en: Image path
eu: Irudiaren bide-izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Fonts
eu: Letra-tipoa

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Nothing
eu: Ezer
