Text2Image (8.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: File
mn: Файл

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Text color
mn: Текстний өнгө
