Text2Image (8.x-1.0-rc1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: File
ne: फ़ाइल

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन
