Text2Image (8.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: File
ps: دوتنه

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Other
ps: نور

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Text color
ps: متن رنګ

en: About
ps: په اړه
