Text2Image (8.x-1.0-rc1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: File
th: ไฟล์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Other
th: อื่นๆ

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Image style
th: ลักษณะของรูป

en: Nothing
th: ไม่มีอะไร
