Text2Image (8.x-1.0-rc2) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: File
be: Файл

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Other
be: Іншыя

en: Background color
be: Колер фона

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: About
be: Аб

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Link image to
be: Спасылка выявы на

en: Nothing
be: Нічога
