Text2Image (8.x-1.0-rc2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: File
bg: Файл

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Other
bg: Други

en: Text color
bg: Цвят на текста
