Text2Image (8.x-1.0-rc2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Preview
bs: Pregled

en: Text color
bs: Boja teksta
