Text2Image (8.x-1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: File
cs: Soubor

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Preview
cs: Náhled

en: Other
cs: Jiné

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Text color
cs: Barva textu

en: Font size
cs: Velikost fontu

en: Image path
cs: Ceska k obrázku

en: About
cs: Popis

en: Fonts
cs: Fonty

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Nothing
cs: Nic

en: Configure Image Styles
cs: Konfigurovat styly obrázku
