Text2Image (8.x-1.0-rc2) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: File
fr: Fichier

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Preview
fr: Aperçu

en: Other
fr: Autre

en: Background color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Text color
fr: Couleur du texte

en: Default height
fr: Hauteur par défaut

en: Default width
fr: Largeur par défaut

en: Font size
fr: Taille de police

en: Image path
fr: Chemin de l'image

en: About
fr: À propos

en: Fonts
fr: Polices de caractères

en: Sample text
fr: Texte d'exemple

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Link image to
fr: Lier l'image à

en: Nothing
fr: Rien

en: Configure Image Styles
fr: Configurer les styles d'images
