Text2Image (8.x-1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Content
hy: Պարունակություն

en: File
hy: Ֆայլ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Nothing
hy: Ոչինչ
