Text2Image (8.x-1.0-rc2) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: File
ja: ファイル

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Preview
ja: プレビュー

en: Other
ja: その他

en: Background color
ja: 背景色

en: Text color
ja: テキストの色

en: Default height
ja: デフォルトの高さ

en: Default width
ja: デフォルトの横幅

en: Font size
ja: フォントサイズ

en: Image path
ja: イメージパス

en: About
ja: アバウト

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: None (original image)
ja: なし（オリジナル画像）

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Nothing
ja: なし

en: Configure Image Styles
ja: 画像スタイルの設定
