Text2Image (8.x-1.0-rc2) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Font size
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ಗಾತ್ರ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Fonts
kn: ಅಕ್ಷರ ಶೈಲಿಗಳು
