Text2Image (8.x-1.0-rc2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: File
mr: फाईल

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Text color
mr: अक्षराचा रंग
