Text2Image (8.x-1.0-rc2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: File
sl: Datoteka

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Preview
sl: Predogled

en: Text color
sl: Barva besedila

en: About
sl: O modulu
