Text2Image (8.x-1.0-rc2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: File
ug: ھۆججەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Other
ug: باشقا

en: Text color
ug: تېكىست رەڭگى

en: Default width
ug: سۈكۈتتىكى كەڭلىكى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Nothing
ug: ھىچنىمە
