Text2Image (8.x-1.0-rc3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: File
af: Lêer

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: Other
af: Ander
